Akdeniz ve Torosların efsanevi güzellikleri tek bir merkezde buluştu.

Bir tarafta narenciye bahçelerinde kendinizi kaybedecek; diğer tarafta ıhlamurun, lavantanın kokusunu özgürce soluyacaksınız. Yakınlarda masmavi bir deniz, göz alabildiğine uzanan bir hikaye… Akdeniz’in en sevimli kenti Mersin’de denizin dinginliğini, ılık meltemin serinliğini ve doğanın tüm güzelliklerini hissedeceksiniz.

Ve Tarsus, sadece 30 dk. mesafede, 9000 yıllık tarihin tüm izleri seni bekliyor. Tarsus çok ama çok özel bir tarihe ve kültüre sahip. Danyal Peygamber’den Aziz Pavlus’a, Şahmeran’dan Antik Roma yoluna uzanan sayısız değerleri ile keşfedilmeyi bekliyor. Taş binalarının arasında soluksuz bir yolculuğa çıkarken, mola vermeyi ve Tarsus lezzetlerini tatmayı da unutmayın.

Akdeniz ve Torosların efsanevi güzellikleri tek bir merkezde buluştu.

Bir tarafta narenciye bahçelerinde kendinizi kaybedecek; diğer tarafta ıhlamurun, lavantanın kokusunu özgürce soluklayacaksınız. Yakınlarda masmavi bir deniz, göz alabildiğine uzanan bir hikaye…

Akdeniz’in en sevimli kenti Mersin’de denizin dinginliğini, ılık meltemin serinliğini ve doğanın tüm güzelliklerini hissedeceksiniz.

Ve Tarsus, sadece 30 dk. mesafede, 9000 yıllık tarihin tüm izleri seni bekliyor. Tarsus çok ama çok güzel bir tarihe ve kültüre sahip. Danyal Peygamber’den Aziz Pavlus’a, Şahmeran’dan Antik Roma yoluna uzanan sayısız değerleri ile keşfedilmeyi bekliyor.

Taş binaların arasında soluksuz bir yolculuğa çıkarken mola vermeyi ve Tarsus lezzetlerini tatmayıda unutmayın.